Pigtaile i patchcordy

Pigtaile i patchcordy
Pigtail SM G.652D SC_APC 9_125 2m EmiterNet
Kod:
  • EM/11C-SC/UPC-2M
  • EM/11C-SC/APC-2M
  • EM/11C-LC/UPC-2M
Pigtaile optyczne monomodowe z serii EmiterNet produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe jednomodowe 9/125μm w...
Pigtail multimodowy
Kod:
  • EM/12C-SC/UPC-2M
Pigtaile optyczne multimodowe z serii EmiterNet produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe wielomodowe 50/125μm...
Patchcord duplex MM OM2 50/125
Kod:
  • EM/22B-SC/UPC-SC/UPC-1M
  • EM/22B-SC/UPC-SC/UPC-2M
Patchcordy optyczne duplex multimodowe produkowane są w oparciu o kabel patchcordowy typu OM2 i zakończone są złączmi...
Kod:
  • BK/22QPxxxx.x
Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o przekroju 900µm. Pigtail światłowodowy może być zakończony...
Kod:
  • BK/xxxxxxxx.x
Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o przekroju 900µm. Pigtail światłowodowy może być zakończony...
Patchcord duplex SM G.652D 9125  LC/UPC-LC/UPC EmiterNet
Kod:
  • EM/21B-SC/UPC-SC/UPC-1M
  • EM/21B-SC/UPC-SC/UPC-2M
  • EM/21B-SC/APC-SC/APC-1M
  • EM/21B-SC/APC-SC/APC-2M
  • EM/21B-SC/UPC-LC/UPC-1M
  • EM/21B-SC/UPC-LC/UPC-2M
  • EM/21B-LC/UPC-LC/UPC-1M
  • EM/21B-LC/UPC-LC/UPC-2M
Patchcordy optyczne duplex monomodowe produkowane są    w oparciu o kabel patchcordowy duplex typu G....
Kod:
  • BK/...
Patchcordy (pot. paczkord) optyczne FO duplex monomodowe produkowane są w oparciu o kabel patchcordowy duplex typu I-V(...
Kod:
  • BK/...
Patchcordy (pot. patch cord) optyczne duplex wielomodowe produkowane są w oparciu o kabel patchcordowy duplex typu I-V(...
Kod:
  • -
Dostarczamy kable typu „Ready for Use” zakończone wszystkimi rodzajami złącz (ST, SC, FC, LC, E2000) oraz o żądanej...

Nowości

FOX ESSSeria FSeria SSeria T
Wiarygodna i stabilna marka, której można zaufać. FOX ESS to lata doświadczenia...
Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko moduły fotowoltaiczne i falownik....
Generator tonów do śledzenia kabli wyposażony jest w kompleksowe funkcje...
Sonda wzmacniacza umożliwia wyszukiwanie oraz śledzenie przewodów, kabli...
Lokalizator kabli Trend to wysokiej jakości sonda wzmacniacza i generator tonów...
Tester diagnostyczny NaviTEK NTTester diagnostyczny NaviTEK NT
NaviTEK NT firmy TREND Networks to podstawowa wersja testera z serii NaviTEK....
rozdzielnica EM-1_DCrozdzielnica EM-2_DCrozdzielnica EM-5_DCrozdzielnica EM-6_DCrozdzielnica EM-55_ACrozdzielnica EM-232_ACrozdzielnica EM-86_ACrozdzielnica EM-353_ACrozdzielnica EM-268_ACrozdzielnica EM-269_ACrozdzielnica EM-285_ACrozdzielnica EM-307_ACrozdzielnica EM-40_DCACrozdzielnica EM-90_DCACrozdzielnica EM-117_DCACrozdzielnica EM-92_DCACrozdzielnica EM-41_DCACrozdzielnica EM-154_DCACrozdzielnica EM-102_DCACrozdzielnica EM-214_DCAC
Rozdzielnice przyłączeniowe EMITER są kombinacją urządzeń różnych producentów....
WP-XXX/G8-108HWP-XXXBB/G8-108H
Wattpower to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokowydajnych...
zabezpieczenie FOX-S-BOX
Producent FoxESS prezentuje S-BOX, czyli przeciwpożarowy wyłącznik prądu. To...
_ASW_25-40k_LT-G3ASW_ 8-12kH_T1
Producentem falowników Solplanet jest AISWEI, firma specjalizująca się w...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Stacje ładowania EV marki Solplanet, czyli...
16.05.2022
​Szanowni Partnerzy, dziękujemy za uczestnictwo...
01.03.2022