Pigtaile i patchcordy

Pigtaile i patchcordy
Pigtail SM G.652D SC_APC 9_125 2m EmiterNet
Kod:
  • EM/11C-SC/APC-2M
Pigtaile optyczne monomodowe z serii EmiterNet  produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe jednomodowe 9/125µm w...
Kod:
  • BK/22QPxxxx.x
Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o przekroju 900µm. Pigtail światłowodowy może być zakończony...
Kod:
  • BK/xxxxxxxx.x
Pigtaile produkowane są w oparciu o włókno pigtailowe o przekroju 900µm. Pigtail światłowodowy może być zakończony...
Patchcord duplex SM G.652D 9125  LC/UPC-LC/UPC EmiterNet
Kod:
  • EM/21B-SC/UPC-SC/UPC-1M
  • EM/21B-SC/UPC-SC/UPC-2M
  • EM/21B-SC/APC-SC/APC-1M
  • EM/21B-SC/APC-SC/APC-2M
  • EM/21B-SC/UPC-LC/UPC-1M
  • EM/21B-SC/UPC-LC/UPC-2M
  • EM/21B-LC/UPC-LC/UPC-1M
  • EM/21B-LC/UPC-LC/UPC-2M
Patchcordy optyczne duplex monomodowe produkowane są    w oparciu o kabel patchcordowy duplex typu G....
Kod:
  • BK/...
Patchcordy (pot. paczkord) optyczne FO duplex monomodowe produkowane są w oparciu o kabel patchcordowy duplex typu I-V(...
Kod:
  • BK/...
Patchcordy (pot. patch cord) optyczne duplex wielomodowe produkowane są w oparciu o kabel patchcordowy duplex typu I-V(...
Kod:
  • -
Dostarczamy kable typu „Ready for Use” zakończone wszystkimi rodzajami złącz (ST, SC, FC, LC, E2000) oraz o żądanej...

Nowości

Logo Solplanetfalowniki Solplanet 3-fazowefalownik Solplanet 1-fazowy
Producentem falowników Solplanet jest AISWEI, firma specjalizująca się w...
Kabel teleinformatyczny, S/FTP kat.7 1000 MHz B2ca LSZH-FR, drut 4x2x23AWG
Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 7 jest przeznaczony do szerokopasmowych...
Kabel teleinformatyczny, UTP (U/UTP) kat.6 450 MHz B2ca LS0H, drut 4x2x23AWG
Czteroparowy kabel nieekranowany kategorii 6 jest przeznaczony do...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Współczesne moduły fotowoltaiczne to połączenie...
14.01.2021
Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV,...
07.12.2020