Działy techniczne

Okablowanie strukturalne

Krzysztof Strzoda - kierownik działu, certyfikacja sieci
tel. +48 691 559 152
tel. 32 730 34 00 wewn. 38
krzysztof.s@emiter.net.pl

Zbigniew Karolewicz
tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl

Inteligentny dom

Robert Maczionsek - kierownik działu, opiekun produktu TELETASK
tel. +48 691 459 485
tel. 32 730 34 00 wewn. 40
robert@emiter.net.pl

Krzysztof Strzoda - opiekun produktu DIVUS
tel. +48 691 559 152
krzysztof.s@emiter.net.pl

Zbigniew Karolewicz
tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl

 

Fotowoltaika

Robert Maczionsek - kierownik działu
tel. +48 691 459 485
tel. 32 730 34 00 wewn. 40
robert@emiter.net.pl

Łukasz Stolarz - inżynier d/s fotowoltaiki
tel. 506 947 755
lukasz.s@emiter.net.pl


Robert Bober - inżynier d/s fotowoltaiki
tel. +48 501 740 155
robert.b@emiter.net.pl
 
Maciej Begier - inżynier d/s fotowoltaiki
tel. +48 501 924 953
maciej.b@emiter.net.pl

Adam Holona - dyrektor ds infrastruktury
tel. +48 691 459 489
adam.h@emiter.net.pl

Nowości

Gniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białeGniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białe
Gniazda zasilające modułowe 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z uziemieniem, w...
Gniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwoneGniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwone
Gniazda zasilające 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z blokadą (DATA), z...
listwa zasilająca zarządzalna 8-gniazdlistwa zasilająca zarządzalna 8-gniazd
Listwa zasilająca 19” zarządzalna, umożliwiająca monitorowanie środowiska pracy...
Panel 19", 24xRJ45 UTP kat.6 (1U) niebieski PoE
Panel krosowy EmiterNet nieekranowany kat.6 szczególnie dedykowany w...
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat. 6 keystone (110) czarne
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat.6 keystone służy do budowy punktu abonenckiego...
obudowa natynkowa 2M głęboka
Obudowy natynkowe przeznaczone są do montażu osprzętu elektrycznego i...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Drodzy klienci W związku z epidemią, w trosce o...
01.06.2020
Bezpieczeństwo pożarowe instalacji fotowoltaicznych...
02.03.2020