Działy techniczne

Okablowanie strukturalne

Krzysztof Strzoda - kierownik działu, certyfikacja sieci
tel. +48 691 559 152
tel. 32 730 34 00 wewn. 38
krzysztof.s@emiter.net.pl

Zbigniew Karolewicz
tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl

Krzysztof Skarbecki
tel. +48 519 632 810
krzysztof.sk@emiter.net.pl
 
Maciej Gołdyn
tel. +48 572 645 011
maciej.g@emiter.net.pl

Inteligentny dom

Robert Maczionsek - kierownik działu, opiekun produktu TELETASK
tel. +48 691 459 485
tel. 32 730 34 00 wewn. 40
robert@emiter.net.pl

Krzysztof Strzoda - opiekun produktu DIVUS
tel. +48 691 559 152
krzysztof.s@emiter.net.pl

Zbigniew Karolewicz
tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl

 

Fotowoltaika

Robert Maczionsek - kierownik działu
tel. +48 691 459 485
tel. 32 730 34 00 wewn. 40
robert@emiter.net.pl

Łukasz Stolarz - inżynier d/s fotowoltaiki
tel. 506 947 755
lukasz.s@emiter.net.pl


Robert Bober - inżynier d/s fotowoltaiki
tel. +48 501 740 155
robert.b@emiter.net.pl
 
Maciej Begier - inżynier d/s fotowoltaiki
tel. +48 501 924 953
maciej.b@emiter.net.pl

Adam Holona - dyrektor ds infrastruktury
tel. +48 691 459 489
adam.h@emiter.net.pl

Nowości

Logo Solplanetfalowniki Solplanet 3-fazowefalownik Solplanet 1-fazowy
Producentem falowników Solplanet jest AISWEI, firma specjalizująca się w...
Kabel teleinformatyczny, S/FTP kat.7 1000 MHz B2ca LSZH-FR, drut 4x2x23AWG
Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 7 jest przeznaczony do szerokopasmowych...
Kabel teleinformatyczny, UTP (U/UTP) kat.6 450 MHz B2ca LS0H, drut 4x2x23AWG
Czteroparowy kabel nieekranowany kategorii 6 jest przeznaczony do...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Współczesne moduły fotowoltaiczne to połączenie...
14.01.2021
Stowarzyszenie Branży Fotowoltaicznej POLSKA PV,...
07.12.2020