Działy techniczne

Okablowanie strukturalne
 

Krzysztof Strzoda
Dyrektor działu sieci teletechnicznych, certyfikacja sieci

tel. +48 691 559 152
tel. 32 730 34 00 wewn. 38
krzysztof.s@emiter.net.pl
 

Zbigniew Karolewicz
 
Specjalista ds. techniczno-handlowych 

tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl
 

Krzysztof Skarbecki
 
Specjalista ds. technicznych 

tel. +48 519 632 810
krzysztof.sk@emiter.net.pl

Maciej Gołdyn
Asystent ds. technicznych

tel. +48 572 645 011
maciej.g@emiter.net.pl


Smart Home
 

Robert Maczionsek
Dyrektor Techniczny
Dyrektor działu Smart Home

tel. +48 691 459 485
robert@emiter.net.pl
 

Zbigniew Karolewicz
Demo Poznań

tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl
 

Paweł Bajdiuk
Demo Gliwice

tel. +48 797 658 227
pawel.b@emiter.net.pl

Grzegorz Matulka
Demo Warszawa (Jawczyce)

tel. +48 797 567 012
grzegorz.m@emiter.net.pl


 
 

Fotowoltaika (biuro: Hutnicza 6, Katowice)
 

Dawid Gorgoń
Kierownik działu

tel. +48 786 986 610
dawid.g@emiter.net.pl
 

Jakub Błażejewicz
Asystent ds. fotowoltaiki

tel. +48 690 291 423
jakub.b@emiter.net.pl
 

Maciej Begier
Inżynier ds. fotowoltaiki

tel. +48 501 924 953
maciej.b@emiter.net.pl
 

Robert Bober
Inżynier ds. fotowoltaiki

tel. +48 501 740 155
robert.b@emiter.net.pl
 

Paweł Osadnik
Inżynier ds. fotowoltaiki i pomp ciepła

tel. +48 797 967 847
pawel.o@emiter.net.pl
 

Adam Kałwak
Inżynier ds. fotowoltaiki i pomp ciepła

tel. +48 789 470 606
adam.k@emiter.net.pl
 

Pompy ciepła (biuro: Hutnicza 6, Katowice)
 


Paweł Osadnik
Inżynier ds. fotowoltaiki i pomp ciepła

tel. +48 797 967 847
serwispc@emiter.net.pl
 


Adam Kałwak
Inżynier ds. fotowoltaiki i pomp ciepła

tel. +48 789 470 606
serwispc@emiter.net.pl
 

Nowości

Smart EMS
System zarządzania energią, którego głównym celem jest zwiększenie...
FOX ESSSeria FSeria SSeria T
Wiarygodna i stabilna marka, której można zaufać. FOX ESS to lata doświadczenia...
Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko moduły fotowoltaiczne i falownik....
Generator tonów do śledzenia kabli wyposażony jest w kompleksowe funkcje...
Sonda wzmacniacza umożliwia wyszukiwanie oraz śledzenie przewodów, kabli...
Lokalizator kabli Trend to wysokiej jakości sonda wzmacniacza i generator tonów...
Tester diagnostyczny NaviTEK NTTester diagnostyczny NaviTEK NT
NaviTEK NT firmy TREND Networks to podstawowa wersja testera z serii NaviTEK....
rozdzielnica EM-1_DCrozdzielnica EM-2_DCrozdzielnica EM-5_DCrozdzielnica EM-6_DCrozdzielnica EM-55_ACrozdzielnica EM-232_ACrozdzielnica EM-86_ACrozdzielnica EM-353_ACrozdzielnica EM-268_ACrozdzielnica EM-269_ACrozdzielnica EM-285_ACrozdzielnica EM-307_ACrozdzielnica EM-40_DCACrozdzielnica EM-90_DCACrozdzielnica EM-117_DCACrozdzielnica EM-92_DCACrozdzielnica EM-41_DCACrozdzielnica EM-154_DCACrozdzielnica EM-102_DCACrozdzielnica EM-214_DCAC
Rozdzielnice przyłączeniowe EMITER są kombinacją urządzeń różnych producentów....
WP-XXX/G8-108HWP-XXXBB/G8-108H
Wattpower to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokowydajnych...
zabezpieczenie FOX-S-BOX
Producent FoxESS prezentuje S-BOX, czyli przeciwpożarowy wyłącznik prądu. To...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Stacje ładowania EV marki Solplanet, czyli...
16.05.2022
​Szanowni Partnerzy, dziękujemy za uczestnictwo...
01.03.2022