Dział handlowy

Dział handlowy: przedstawiciele techniczno-handlowi

Robert Moczulski
Dyrektor handlowy Makroregionu Południe

tel. +48 691 459 481
robert.m@emiter.net.pl
bezpośrednia obsługa kluczowych klientów
 

 

Adrianna Kasparek
tel. +48 691 459 494
adrianna.k@emiter.net.pl
woj. śląskie - północ
 

Rafał Bodzioch
tel. +48 573 480 411
rafal.b@emiter.net.pl
woj. śląskie - południe
 

Wojciech Głowacki
tel. +48 798 281 037
wojciech.g@emiter.net.pl
woj. małopolskie, woj. podkarpackie, woj. lubelskie

Patryk Tokarczyk
tel. +48 505 556 132
patryk.t@emiter.net.pl
woj. dolnośląskie; woj. opolskie
 

Błażej Kacperski
tel. +48 789 022 744
blazej.k@emiter.net.pl
woj. łódzkie, woj. świętokrzyskie
 

 

Paweł Grala
Wyceny

tel. +48 691 459 491
pawel.g@emiter.net.pl
 

 


Bartosz Jeziorek
Dyrektor handlowy Makroregionu Północ

tel. +48 691 459 486
bartosz.j@emiter.net.pl
woj. wielkopolskie; woj. kujawsko-pomorskie
 
 

Przemysław Pajęcki
tel. +48 691 459 487
warszawa@emiter.net.pl
woj. mazowieckie; podlaskie
 

Patryk Jurczyszyn
tel. +48 690 154 956
patryk.j@emiter.net.pl
woj. zachodniopomorskie; woj. lubuskie
 

Piotr Gajewski
tel. +48 516 328 270
piotr.g@emiter.net.pl
woj. pomorskie, woj. warmińsko-mazurskie
 
 

Zbigniew Karolewicz
Wyceny / Dział techniczny

tel. +48 669 447 227
zbigniew.k@emiter.net.pl

Michał Kucapski
Wyceny

tel. +48 690 244 622
michal.k@emiter.net.pl
 
 

 

Nowości

FOX ESSSeria FSeria SSeria T
Wiarygodna i stabilna marka, której można zaufać. FOX ESS to lata doświadczenia...
Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko moduły fotowoltaiczne i falownik....
Generator tonów do śledzenia kabli wyposażony jest w kompleksowe funkcje...
Sonda wzmacniacza umożliwia wyszukiwanie oraz śledzenie przewodów, kabli...
Lokalizator kabli Trend to wysokiej jakości sonda wzmacniacza i generator tonów...
Tester diagnostyczny NaviTEK NTTester diagnostyczny NaviTEK NT
NaviTEK NT firmy TREND Networks to podstawowa wersja testera z serii NaviTEK....
rozdzielnica EM-1_DCrozdzielnica EM-2_DCrozdzielnica EM-5_DCrozdzielnica EM-6_DCrozdzielnica EM-55_ACrozdzielnica EM-232_ACrozdzielnica EM-86_ACrozdzielnica EM-353_ACrozdzielnica EM-268_ACrozdzielnica EM-269_ACrozdzielnica EM-285_ACrozdzielnica EM-307_ACrozdzielnica EM-40_DCACrozdzielnica EM-90_DCACrozdzielnica EM-117_DCACrozdzielnica EM-92_DCACrozdzielnica EM-41_DCACrozdzielnica EM-154_DCACrozdzielnica EM-102_DCACrozdzielnica EM-214_DCAC
Rozdzielnice przyłączeniowe EMITER są kombinacją urządzeń różnych producentów....
WP-XXX/G8-108HWP-XXXBB/G8-108H
Wattpower to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokowydajnych...
zabezpieczenie FOX-S-BOX
Producent FoxESS prezentuje S-BOX, czyli przeciwpożarowy wyłącznik prądu. To...
_ASW_25-40k_LT-G3ASW_ 8-12kH_T1
Producentem falowników Solplanet jest AISWEI, firma specjalizująca się w...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Stacje ładowania EV marki Solplanet, czyli...
16.05.2022
​Szanowni Partnerzy, dziękujemy za uczestnictwo...
01.03.2022