Korzyści

Automatyka domowa to inwestycja długofalowa. Wybór odpowiedniego rozwiązania związany jest z analizą wielu czynników, od estetycznego i funkcjonalnego zaczynając, a na finansowym kończąc.

Głównymi aspektami i korzyściami, na których koncentruje się automatyka to:

  • komfort
  • bezpieczeństwo
  • zarządzanie energią
  • prestiż

Automatyka domowa Teletask uświadamia nam namacalność wartości dodanej w postaci wzrostu komfortu w każdej sytuacji.
By jeszcze bardziej pobudzić Twoją wyobraźnię pomyśl, iż ranek może rozpoczynać się od automatycznego podniesienia żaluzji, włączenia mat grzewczych w łazienkach, a wszystko to w rytm Twojej ulubionej muzyki płynącej z głośników.

Nie musisz już pamiętać by wyłączyć ogrzewanie po otwarciu okna w sypialni albo wiedzieć, że w czasie gorącego słonecznego dnia układ chłodzenia tylko wtedy będzie działał efektywnie kiedy okno jest zamknięte. Automatyka domowa zadba by ogrzewanie/klimatyzację wyłączyć na czas wietrzenia i włączyć ponownie po zamknięciu okien.

Możesz komfortowo odpoczywać wiedząc, że jeśli zapominasz wyłączyć światło w salonie, garażu albo ogrodzie, system Teletask wyłączy je po chwili automatycznie.
Sensory ruchu kontrolują światła kiedy poruszasz się po domu w nocy, a kiedy kładziesz się spać, wyłączasz wszystkie źródła światła prostym pchnięciem jednego klawisza.
Nie ma potrzeby martwić się o podlewanie ogrodu, gdyż w zależności od warunków pogodowych, domotyka sama o to zadba.

Nie musisz już spoglądać na ściany pełne włączników, termostatów i domofonów, ponieważ wszystkie te funkcje zawrzeć można w wysoce przyjaznym dla użytkownika ekranie dotykowym, dzięki któremu kontrolować, regulować i wizualizować możesz wszystko.

Wieczorem chcąc posłuchać muzyki lub oglądać telewizję nie musisz martwić się o tworzenie klimatu – Teletask sam go stworzy włączając odpowiednie źródła światła, dostosowując odpowiednio temperaturę, opuszczając ekran, zamykając rolety.

Bezpieczeństwo jest w dzisiejszych czasach jednym z najważniejszych czynników wpływających na komfort życia w domu. Nowoczesne systemy alarmowe, monitoring oraz kontrola dostępu to elementy wpływające na nasze bezpieczeństwo. Dzięki współdziałaniu tych systemów, z domotyką możesz cały czas czuć się bezpiecznie.

Przez łączenie różnych elektrycznych systemów, inteligentny dom Teletask tworzy bezpieczniejsze otoczenie.

Pod koniec męczącego dnia miło będzie mieć świadomość, że wszystkie okna są pozamykane, a rolety opuszczone. Wychodząc z domu nie będziesz musiał zastanawiać się czy na pewno wszystko zostało wyłączone - zmniejsza to ryzyka pożaru.

Podczas urlopu Twój dom może wyglądać jakby nieustannie tętnił życiem. Inteligencja Twojego domu spowoduje, że nauczy się on Twoich codziennych nawyków i po wyjeździe odtworzy sekwencję podobną do wykonywanej na codzień.

Zarządzanie i kontrola Twojego domu przez telefon, odbiornik telewizyjny oraz Internet teraz stały się standardowymi cechami i nie otrzymasz ich wszystkich korzystając z innych systemów. Faktycznie każda funkcja systemu może zostać w bezpieczny sposób zmieniona z oddali.

Oczywiście, domotyka to nie tylko komfort, bezpieczeństwo i prestiż. Aspektem, na który również warto zwrócić uwagę jest ochrona środowiska. Badania dowodzą, iż automatyka domowa pozwala zaoszczędzić 15-20% kosztów ogrzewania i 10-15% kosztów energii elektrycznej, a wszystko bez obniżenia poziomu Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Całość dopełnia okres gwarancji wynoszący 30 miesięcy, potwierdzając wyjątkowy standard produktów, oraz wysoką jakość i solidność docenianą w wielu krajach na całym świecie.

Nowości

Instalacja fotowoltaiczna to nie tylko moduły fotowoltaiczne i falownik....
Generator tonów do śledzenia kabli wyposażony jest w kompleksowe funkcje...
Sonda wzmacniacza umożliwia wyszukiwanie oraz śledzenie przewodów, kabli...
Lokalizator kabli Trend to wysokiej jakości sonda wzmacniacza i generator tonów...
Tester diagnostyczny NaviTEK NTTester diagnostyczny NaviTEK NT
NaviTEK NT firmy TREND Networks to podstawowa wersja testera z serii NaviTEK....
rozdzielnica EM-1_DCrozdzielnica EM-2_DCrozdzielnica EM-5_DCrozdzielnica EM-6_DCrozdzielnica EM-55_ACrozdzielnica EM-232_ACrozdzielnica EM-86_ACrozdzielnica EM-353_ACrozdzielnica EM-268_ACrozdzielnica EM-269_ACrozdzielnica EM-285_ACrozdzielnica EM-307_ACrozdzielnica EM-40_DCACrozdzielnica EM-90_DCACrozdzielnica EM-117_DCACrozdzielnica EM-92_DCACrozdzielnica EM-41_DCACrozdzielnica EM-154_DCACrozdzielnica EM-102_DCACrozdzielnica EM-214_DCAC
Rozdzielnice przyłączeniowe EMITER są kombinacją urządzeń różnych producentów....
Panele fotowoltaiczne WattPowerPanele fotowoltaiczne WattPower
Wattpower to firma z ponad 30-letnim doświadczeniem w produkcji wysokowydajnych...
zabezpieczenie FOX-S-BOX
Producent FoxESS prezentuje S-BOX, czyli przeciwpożarowy wyłącznik prądu. To...
Logo Solplanetfalowniki Solplanet TLC 3000-10000 3-fazowefalownik Solplanet ASW 1000S-3000S 1-fazowyfalownik Solplanet ASW 15K-LT 20K-LT
Producentem falowników Solplanet jest AISWEI, firma specjalizująca się w...
Kabel teleinformatyczny, S/FTP kat.7 1000 MHz B2ca LSZH-FR, drut 4x2x23AWG
Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 7 jest przeznaczony do szerokopasmowych...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Szanowni Państwo, chcielibyśmy serdecznie...
24.09.2021