Korzyści

Automatyka domowa to inwestycja długofalowa. Wybór odpowiedniego rozwiązania związany jest z analizą wielu czynników, od estetycznego i funkcjonalnego zaczynając, a na finansowym kończąc.

Głównymi aspektami i korzyściami, na których koncentruje się automatyka to:

  • komfort
  • bezpieczeństwo
  • zarządzanie energią
  • prestiż

Automatyka domowa Teletask uświadamia nam namacalność wartości dodanej w postaci wzrostu komfortu w każdej sytuacji.
By jeszcze bardziej pobudzić Twoją wyobraźnię pomyśl, iż ranek może rozpoczynać się od automatycznego podniesienia żaluzji, włączenia mat grzewczych w łazienkach, a wszystko to w rytm Twojej ulubionej muzyki płynącej z głośników.

Nie musisz już pamiętać by wyłączyć ogrzewanie po otwarciu okna w sypialni albo wiedzieć, że w czasie gorącego słonecznego dnia układ chłodzenia tylko wtedy będzie działał efektywnie kiedy okno jest zamknięte. Automatyka domowa zadba by ogrzewanie/klimatyzację wyłączyć na czas wietrzenia i włączyć ponownie po zamknięciu okien.

Możesz komfortowo odpoczywać wiedząc, że jeśli zapominasz wyłączyć światło w salonie, garażu albo ogrodzie, system Teletask wyłączy je po chwili automatycznie.
Sensory ruchu kontrolują światła kiedy poruszasz się po domu w nocy, a kiedy kładziesz się spać, wyłączasz wszystkie źródła światła prostym pchnięciem jednego klawisza.
Nie ma potrzeby martwić się o podlewanie ogrodu, gdyż w zależności od warunków pogodowych, domotyka sama o to zadba.

Nie musisz już spoglądać na ściany pełne włączników, termostatów i domofonów, ponieważ wszystkie te funkcje zawrzeć można w wysoce przyjaznym dla użytkownika ekranie dotykowym, dzięki któremu kontrolować, regulować i wizualizować możesz wszystko.

Wieczorem chcąc posłuchać muzyki lub oglądać telewizję nie musisz martwić się o tworzenie klimatu – Teletask sam go stworzy włączając odpowiednie źródła światła, dostosowując odpowiednio temperaturę, opuszczając ekran, zamykając rolety.

Bezpieczeństwo jest w dzisiejszych czasach jednym z najważniejszych czynników wpływających na komfort życia w domu. Nowoczesne systemy alarmowe, monitoring oraz kontrola dostępu to elementy wpływające na nasze bezpieczeństwo. Dzięki współdziałaniu tych systemów, z domotyką możesz cały czas czuć się bezpiecznie.

Przez łączenie różnych elektrycznych systemów, inteligentny dom Teletask tworzy bezpieczniejsze otoczenie.

Pod koniec męczącego dnia miło będzie mieć świadomość, że wszystkie okna są pozamykane, a rolety opuszczone. Wychodząc z domu nie będziesz musiał zastanawiać się czy na pewno wszystko zostało wyłączone - zmniejsza to ryzyka pożaru.

Podczas urlopu Twój dom może wyglądać jakby nieustannie tętnił życiem. Inteligencja Twojego domu spowoduje, że nauczy się on Twoich codziennych nawyków i po wyjeździe odtworzy sekwencję podobną do wykonywanej na codzień.

Zarządzanie i kontrola Twojego domu przez telefon, odbiornik telewizyjny oraz Internet teraz stały się standardowymi cechami i nie otrzymasz ich wszystkich korzystając z innych systemów. Faktycznie każda funkcja systemu może zostać w bezpieczny sposób zmieniona z oddali.

Oczywiście, domotyka to nie tylko komfort, bezpieczeństwo i prestiż. Aspektem, na który również warto zwrócić uwagę jest ochrona środowiska. Badania dowodzą, iż automatyka domowa pozwala zaoszczędzić 15-20% kosztów ogrzewania i 10-15% kosztów energii elektrycznej, a wszystko bez obniżenia poziomu Twojego komfortu i bezpieczeństwa.

Całość dopełnia okres gwarancji wynoszący 30 miesięcy, potwierdzając wyjątkowy standard produktów, oraz wysoką jakość i solidność docenianą w wielu krajach na całym świecie.

Nowości

Gniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białeGniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białe
Gniazda zasilające modułowe 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z uziemieniem, w...
Gniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwoneGniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwone
Gniazda zasilające 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z blokadą (DATA), z...
listwa zasilająca zarządzalna 8-gniazdlistwa zasilająca zarządzalna 8-gniazd
Listwa zasilająca 19” zarządzalna, umożliwiająca monitorowanie środowiska pracy...
Panel 19", 24xRJ45 UTP kat.6 (1U) niebieski PoE
Panel krosowy EmiterNet nieekranowany kat.6 szczególnie dedykowany w...
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat. 6 keystone (110) czarne
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat.6 keystone służy do budowy punktu abonenckiego...
obudowa natynkowa 2M głęboka
Obudowy natynkowe przeznaczone są do montażu osprzętu elektrycznego i...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Drodzy klienci W związku z epidemią, w trosce o...
01.06.2020
Bezpieczeństwo pożarowe instalacji fotowoltaicznych...
02.03.2020