Aktualności

inteligenty dom Divus

Webinaria - cykl szkoleń EmiterNet

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń webinaryjnych. Są one poświęcone tematyce okablowania strukturalnego, inteligentnego domu oraz fotowoltaiki. Szkolenia są bezpłatne, a udział w nich jest możliwy po wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc ograniczona. W czasie trwania webinarium można także zaproponować własną tematykę kolejnego szkolenia, powiązaną z zakresem działania naszej firmy.
 
Poniżej prezentujemy przykładową tematykę szkoleń:

  • Okablowanie strukturalne - wskazówki instalacyjne cz.1

Jednym z elementów uzyskania 25-letniej rozszerzonej gwarancji na okablowanie strukturalne jest wykonanie końcowych testów potwierdzających zgodność z odpowiednią normą. Podczas szkolenia przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące istotnych miejsc w wykonywanym okablowaniu strukturalnym, od których zależy prawidłowe wykonanie i działanie sieci. Przypomniane zostaną podstawowe zagadnienia dotyczące samego okablowania strukturalnego i jego komponentów, a następnie omówione zostaną szczegółowo najważniejsze testy i najczęstsze przyczyny skutkujące błędami podczas ich wykonywania, wynikające z jego niewłaściwego okablowania. Ich znajomość przed instalacją pozwoli już od samego początku patrzeć na instalację pod kątem uzyskania pozytywnych wyników pomiarów i uniknąć problemów przy testach i certyfikacji. Przedstawiona zostanie również procedura umożliwiająca uzyskanie 25-letniej rozszerzonej gwarancji systemowej Okablowania Strukturalnego EmiterNet.

  • Instalacje w budynkach wielomieszkaniowych

W oparciu o przepisy normujące wykonywanie instalacji telekomunikacyjnych w budynkach wielomieszkaniowych przedstawione zostaną praktyczne przykłady prowadzenia i wykonania instalacji wraz z produktami spełniającymi wymagania ustawodawcy. Szczegółowo zostaną omówione poszczególne elementy instalacji, jak punkt styku z siecią publiczną, kanalizacja kablowa, okablowanie światłowodowe, symetryczne i współosiowe, telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe itp.
Webinarium przeznaczone jest dla projektantów i instalatorów oraz wszystkich osób zainteresowanych tymi zagadnieniami.
 
Grafik szkoleń - nowe terminy szkoleń już wkróce

Nowości

Gniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białeGniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białe
Gniazda zasilające modułowe 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z uziemieniem, w...
Gniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwoneGniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwone
Gniazda zasilające 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z blokadą (DATA), z...
listwa zasilająca zarządzalna 8-gniazdlistwa zasilająca zarządzalna 8-gniazd
Listwa zasilająca 19” zarządzalna, umożliwiająca monitorowanie środowiska pracy...
Panel 19", 24xRJ45 UTP kat.6 (1U) niebieski PoE
Panel krosowy EmiterNet nieekranowany kat.6 szczególnie dedykowany w...
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat. 6 keystone (110) czarne
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat.6 keystone służy do budowy punktu abonenckiego...
obudowa natynkowa 2M głęboka
Obudowy natynkowe przeznaczone są do montażu osprzętu elektrycznego i...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Drodzy klienci W związku z epidemią, w trosce o...
03.07.2020
Bezpieczeństwo pożarowe instalacji fotowoltaicznych...
02.03.2020