Aktualności

DIVUS CIRCLE - nowy wideodomofon od DIVUSa. Innowacyjny, niepowtarzalny, okrągły!

DIVUS CIRCLE to coś więcej niż tylko dzwonek do drzwi i więcej niż zwykły wideodomofon. To domofon, lampa ścienna i cyfrowy ochroniarz w jednym - optymalny produkt na wyciągnięcie ręki.
 

DIVUS celowo wybrał okrągły kształt dla swojego nowego produktu, ponieważ ten wygląd wyraźnie różni się od konkurencji i wyznacza nowe standardy. Okrąg jest formą, która dystansuje się od wszystkich ściśle kontrolowanych podejść i nadal idealnie dopasowuje się do różnych warunków strukturalnych.
 
W trybie czuwania, gdy ekran dotykowy nie jest widoczny, pływająca powierzchnia optymalnie integruje się z otoczeniem ze względu na lekko odblaskowe wykończenie, a dzięki łagodnemu, okrągłemu kształtowi ma pozytywny wpływ na przechodniów.

 
 
Pierścień diod LED RGB ukrytych z tyłu może oświetlić cały obszar wejściowy. Dodatkowe oświetlenie ścienne nie jest już konieczne. Kolor oświetlenia może być indywidualnie dostosowany przez właściciela domu.
 

 
Konfiguracja CIRCLE jest prosta i intuicyjna, i może być wykonana z góry przez samego właściciela domu. Może się różnić w zależności od osobistych preferencji i potrzeb, np. pory dnia, dnia tygodnia, wakacji, itd. Wyboru można dokonać między wstępnie zdefiniowanymi profilami "Przyjazny", "Sceptical" i "Bodyguard". W ramach tych profili można wybrać trzy awatary: watchdog, obserwujące oko lub uważny agent. Pies, na przykład, staje się zapraszającym szczeniakiem pod "przyjazną" postawą, podczas gdy w profilu "ochroniarza" staje się zimnym strażnikiem.

Divus Circle jest idealny do domów jednorodzinnych, willi, rezydencji lub biurowców.

Wbudowany czujnik zbliżeniow w CIRCLE budzi się w odległości 8m. Pojawia się indywidualny awatar, który działa jako cyfrowy portier, witający lub "obserwujący" odwiedzających.

Zintegrowany czujnik ruchu na podczerwień reaguje od odległości 1,5 metra. Awatar zostawia swoje miejsce na dane, które powinien ujawnić odpowiedni profil. W ciągu dnia można wyświetlać dane osobowe, takie jak adres, nazwisko i rodzinne zdjęcie. A na przykład w nocy wyświetlane są tylko nazwa ulicy i numer.
DIVUS CIRCLE w ten sposób podejmuje zadania niezawodnego i wszechobecnego portiera i opiekuna w nowoczesny i pionierski sposób.
 

 
System CIRCLE oparty na protokole SIP ma połączenie RFID, co sprawia, że niepotrzebny jest klucz. Możliwe jest również zezwolenie określonym osobom na dostęp do budynku w określonym czasie, za pośrednictwem tymczasowego kodu dostępu.

DIVUS CIRCLE wygrał w tym roku nagrodę Red Dot Award 2018, co jest jednocześnie dla firmy Divus, czwartą nagrodą w dziedzinie designu z rzędu. Red Dot Award to jeden z największych i najbardziej prestiżowych konkursów koncepcji projektowych. Produkt ten został także bardzo dobrze odebrany i oceniony przez klientów na targach Light + Building 2018.

Nowości

Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 7 jest przeznaczony do szerokopasmowych...
Czteroparowy kabel nieekranowany kategorii 6 jest przeznaczony do...
Gniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białeGniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białe
Gniazda zasilające modułowe 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z uziemieniem, w...
Gniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwoneGniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwone
Gniazda zasilające 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z blokadą (DATA), z...
Panel 19", 24xRJ45 UTP kat.6 (1U) niebieski PoE
Panel krosowy EmiterNet nieekranowany kat.6 szczególnie dedykowany w...
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat. 6 keystone (110) czarne
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat.6 keystone służy do budowy punktu abonenckiego...
obudowa natynkowa 2M głęboka
Obudowy natynkowe przeznaczone są do montażu osprzętu elektrycznego i...

Fotowoltaika

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą produktów z fotowoltaiki.
 
Katalog produktów

 

Aktualności

Drodzy klienci W związku z epidemią, w trosce o...
03.07.2020
Bezpieczeństwo pożarowe instalacji fotowoltaicznych...
02.03.2020