Okablowanie światłowodowe

Kabel światłowodowy zawiera minimum jedno włókno szklane – dzięki czemu jest on odporny na zakłócenia elektromagnetyczne, a sama transmisja światłowodowa jest bardzo szybka. Kable światłowodowe cechuje duża przepustowość i są one wykorzystywane m.in. w telekomunikacji. Okablowanie światłowodowe EmiterNet przeznaczone jest do instalacji wewątrzbudynkowych (kable światłowodowe uniwersalne, w wykonaniu uniepalnionym LSZH, LZ0H, FRNC, kable drop i breakout) lub kable optyczne zewnętrzne do instalacji lokalnych (okablowanie strukturalne) lub dalekiego zasięgu (telekomunikacyjne). W naszej ofercie dostępne są także kable światłowodowe typu drop do instalacji FTTH (FTTx, FTTH, FTTD), w tym instalacji światłowodowych w budynkach mieszkalnych i użyteczności publicznej. Proponujemy różnorodne włókna światłowodowe: jednomodowe (standardu G652.C/D lub włókna o niskim promieniu gięcia G657.A1, G657.A2), wielomodowe OM1, OM2, OM3, OM4, itp. Oferujemy również akcesoria do wykonania sieci światłowodowych: panele (przełącznice) światłowodowe, skrzynki zapasu kabla, pigtaile i patchcordy optyczne , tace, mufy, adaptery, gniazda abonenckie, itd.
Okablowanie światłowodowe
Kod:
  • KOEAE020xxBx
  • KOEBE020xxBx
  • KOEAR020xxBx
  • KOEBR020xxBx
  • KOEUM020xxBx
  • KOELE020xxBx
  • KOEFE020xxBx
Kable światłowodowe uniwersalne typu J/A-DQ(ZN)H, J/A-DQ(ZN)2Y, J/A-DH, J/A-DQH wykorzystywane są w telekomunikacji,...
kabel światłowodowy zewnętrzny EmiterNet
Kod:
  • KOEAE0I0xxBx
  • KOEBE0I0xxBx
  • KOELE0I0xxBx
  • KOEFE0I0xxBx
  • KOEGE0I0xxBx
  • KOEHE0I144Bx
Światłowody typu A-DQ(ZN)2Y, A-DQ(BN)2Y, A-DQ(ZN)(SR)2Y, A-DQ2Y stosowane są w telekomunikacji, komputerowych sieciach...
kabel typu FTTH drop
Kod:
  • KOEZ043002E8
  • KOEZ043A002WE8
Kabel optyczny uniwersalny typu drop MDIC (micro drop installation cable) to kabel abonencki idealnie nadający się do...
Kod:
  • BK/1025xxxx
Kable typu U-DQ(ZN)H wykorzystywane są w telekomunikacji, komputerowych sieciach transmisji danych, sieciach CATV....
Kod:
  • BK/1023xxxx
Kable typu A-DQ(ZN)B2Y wykorzystywane są w telekomunikacji, komputerowych sieciach transmisji danych, sieciach CATV....
Kod:
  • BK/1024xxxx
Kable wewnętrzne Mini Breakout typu I-V(ZN)H wykorzystywane są w lokalnych sieciach LAN (MAN, WAN) telekomunikacyjnych...
Kod:
  • BK/11320028.2
  • BK/11320028.3
  • BK/11320029.2
  • BK/11320029.3
  • BK/11320031.2
Kaseta światłowodowa z pokrywą i dwoma uchwytami na spawy. W jednej kasecie można umieścić maksymalnie 12 lub 24 spawy...
Adapter keystone do adapterów światłowodowych
Kod:
  • EM/KEY-AD-SW
Adapter umożliwia stworzenie gniazda keystone ze standardowych adapterów światłowodowych np. SC lub LC, przeznaczonych...
Kod:
  • BK/10490011
  • BK/10490012
  • BK/10490013
Zaślepka wykonana jest z czarnego plastiku. Służy do zaślepienia nadmiaru otworów w płycie czołowej panela...
Kod:
  • BK/10490020
  • BK/11320050
Przepusty kablowe montowane są z tyłu paneli światłowodowych opartych o skrzynki proste lub skrzynki złożone....
Adapter 45x45 na 1 adapter SC duplex
Kod:
  • FU/FA-644-5MP
Adapter kątowy w standardzie 45x45 do montażu jednego adaptera światłowodowego SC duplex oraz adapterów kompatybilnych...
Kod:
  • BK/11320350
  • BK/11320360
Osłonki służą do mechanicznego zabezpieczenia wykonanych spawów światłowodowych. Oznaczenia: Osłonka...

Strony

Nowości

panel 24-portowy do gniazd typu F
Panel EmiterNet niewyposażony do gniazd typu „F” - „F” (beczka). Znajduje...
puszka SOB4S uchylona IP64puszka SOB4S zamknięta IP64puszka SOB4S góra IP64puszka SOB4S otwarta IP64
Puszka podłogowa zintegrowana z ramką do instalacji osprzętu w standardzie...
kabel EmiterNet FTP kat.6 PVC
Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 6 jest przeznaczony do szerokopasmowych...
produkty Tigo
Tigo jest producentem elastycznego systemu elektroniki na poziomie modułu...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Zapraszamy do udziału w kolejnym cyklu szkoleń...
11.04.2018
Falownik Pro Solar 33k firmy Zeversolar to...
27.03.2018