Dział handlowy

Dział handlowy: przedstawiciele techniczno-handlowi

Adrianna Kasparek
tel. +48 691 459 494
adrianna.k@emiter.net.pl
woj. opolskie; śląskie, z wyłączeniem: rejon Częstochowy (Koziegłowy … Częstochowa), podbeskidzie (Cieszyn, Pszczyna, Bielsko-Biała), Lubliniec; małopolskie w zakresie: Chrzanów, Trzebinia.

Robert Moczulski
tel. +48 691 459 481
tel. 32 730 34 00 wewn. 40
robert.m@emiter.net.pl
woj. łódzkie (z wyłączeniem:  Łęczyca, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka); Świętokrzyskie; podkarpackie; małopolskie (z wyłączeniem: Chrzanów, Trzebinia); śląskie, w zakresie: rejon Częstochowy (Koziegłowy … Częstochowa), podbeskidzie: (Cieszyn, Pszczyna, Bielsko-Biała … ), Lubliniec

Przemysław Pajęcki
tel. +48 691 459 487
warszawa@emiter.net.pl
woj. mazowieckie; warmińsko-mazurskie (z wyłączeniem Elbląga); podlaskie; lubelskie; Włocławek; łódzkie w zakresie: Łęczyca, Kutno, Łowicz, Skierniewice, Rawa Mazowiecka

Bartosz Jeziorek
tel. +48 691 459 486
bartosz.j@emiter.net.pl
woj. zachodniopomorskie; pomorskie; lubuskie; wielkopolskie; kujawsko-pomorskie (z wyłączeniem Włocławka); dolnośląskie; Elbląg

Dział handlowy:

Grzegorz Łukasik - dyrektor handlowy
tel. +48 691 459 490
tel. 32 730 34 00 wewn. 36
grzegorz.l@emiter.net.pl

Krzysztof Strzoda - zastępca dyrektora handlowego
tel. +48 691 559 152
krzysztof.s@emiter.net.pl
 
Damian Maryniok - Inżynier sprzedaży ds. Kluczowych Klientów

tel. +48 501 924 953
damian.m@emiter.net.pl
 

 

Nowości

Listwa zasilająca EmiterNet 19" 9-gn.z bolcem (wtyk do UPS)
Listwa zasilająca służąca do dystrybucji zasilania w szafach...
logo Huaweifalownik Huawei SUN2000L-2-5KTLfalownik Huawei SUN2000-8_12KTLfalownik Huawei SUN2000-17_20KTLfalownik Huawei SUN2000-36_42KTLfalownik Huawei SUN2000-60KTL-M0 (1100 V)falownik Huawei SUN2000-60KTL (1500V)Huawei SmartLogger1000Huawei SmartLogger2000Huawei Moduł PLC
Huawei jest wiodącą globalną firmą w dziedzinie technologii informacyjnej i...
gniazdo STP kat.6a slim
Gniazdo STP RJ45 kat.6A keystone można instalować w każdym adapterze do złącz...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

27-28.02.2019 Kielce. Stoisko E-43  
30.01.2019
Dzięki prostemu zabiegowi 2-krotnego zmniejszenia...
10.12.2018