Prosta wizualizacja

Obecnie budowane domy, budynki i inne obiekty dostosowywane są do współczesnych wymagań i potrzeb klientów. Ważne jest, aby powstawały one przy zastosowaniu najnowocześnieszych rozwiązań, także w dziedzienie instalacji. Taką nowoczesność, a co za tym idzie komfort, bezpieczeństwo i odpowiednie zarządzanie energią zapewnia system inteligentnego domu, który pozwala na integrację wielu instalacji domowych, w taki sposób, że wymieniają one między sobą informacje, dzięki czemu można w pełni zarządzać urządzeniami w budynku.

Do prostego i intuicyjnego zarządzania funkcjami automatyki domowej w obiekcie może posłużyć oprogramowanie wizualizacyjne, często nazywane GUI, czyli graficzny interfejs użytkownika.

Dzięki wizualizacji GUI można sprawić, że nasz komputer, laptop, ekran dotykowy, IPhone zmieni się we wszechstronne urządzenie do zarządzania domem. Dzięki temu klikając myszkę lub przez  dotknięcie ekranu dotykowego, uzyskujemy możliwość załączania i wyłączania urządzeń, światła, płynnej regulacji natężenia oświetlenia, możemy ustawiać kolor świecenia opraw RGB LED, sterować systemem ogrzewania, wentylacji i chłodzenia, poprzez ustawianie wartości zadanej temperatury, można sterować roletami elektrycznymi. Co więcej, możemy sterować działaniem urządzeń w  tym samym czasie, czyli załączać określone nastroje lokalne.

Wizualizacja systemu TELETASK oferuje nam także możliwość wyświetlania obrazu bezpośrednio z kamer IP umiejscowionych w domu. Do określonych ikon GUI przypisujemy link do stron internetowych, związanych z prezentowaniem pogody, informacji giełdowych, czy wyników sportowych. W rzeczywistości otrzymujemy jeszcze jedną ważną funkcję, mianowicie, przy wykorzystaniu Internetu możemy kontrolować dom z dowolnego miejsca, w którym się znajdujemy, np. będąc w biurze, na urlopie, w podróży.

Obecnie sterowanie przy użyciu wizualizacji GUI jest jednym z najczęściej wybieranych przez klientów typów sterowania domem. Dzieje się tak ze względu na jego ogromną funkcjonalność, przyjazny interfejs i intuicyjną obsługę.

Zapraszamy do zapoznania się z oprogramowaniem wizualizacyjnym GUI.

Na niniejszej płycie znajdą Państwo dwa pliki, które należy zainstalować. Podczas instalacji wymagane jest połączenie z Internetem.

KROK 1

W pierwszym kroku należy zainstalować wirtualną maszynę javaw:

jre-1_5_0_06-windows-i586-p-iftw.exe

W czasie trwania  instalacji proszę postępować zgodnie ze wskazaniami kreatora.

KROK 2

W drugim etapie należy zainstalować program wizualizacji:

Wizualizacja_GUI_demo.msi

Po wykonaniu tych dwóch czynności, na pulpicie znajdą Państwo ikonę, która umożliwi uruchomienie demo wizualizacji (Start GUI Demo).

Nowości

logo Huaweifalownik Huawei SUN2000L-2-5KTLfalownik Huawei SUN2000-8_12KTLfalownik Huawei SUN2000-17_20KTLfalownik Huawei SUN2000-36_42KTLfalownik Huawei SUN2000-60KTL-M0 (1100 V)falownik Huawei SUN2000-60KTL (1500V)Huawei SmartLogger1000Huawei SmartLogger2000Huawei Moduł PLC
Huawei jest wiodącą globalną firmą w dziedzinie technologii informacyjnej i...
gniazdo STP kat.6a slim
Gniazdo STP RJ45 kat.6A keystone można instalować w każdym adapterze do złącz...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Regulamin Promocji   Kontakt do...
14.11.2018
Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń webinaryjnych...
29.10.2018