Aktualności

inteligenty dom Divus

Webinaria - cykl szkoleń EmiterNet

Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń webinaryjnych. Są one poświęcone tematyce okablowania strukturalnego, inteligentnego domu oraz fotowoltaiki. Szkolenia są bezpłatne, a udział w nich jest możliwy po wcześniejszej rejestracji. Ilość miejsc ograniczona. W czasie trwania webinarium można także zaproponować własną tematykę kolejnego szkolenia, powiązaną z zakresem działania naszej firmy.
 
Poniżej prezentujemy przykładową tematykę szkoleń:

  • Okablowanie strukturalne - wskazówki instalacyjne cz.1

Jednym z elementów uzyskania 25-letniej rozszerzonej gwarancji na okablowanie strukturalne jest wykonanie końcowych testów potwierdzających zgodność z odpowiednią normą. Podczas szkolenia przedstawione zostaną zagadnienia dotyczące istotnych miejsc w wykonywanym okablowaniu strukturalnym, od których zależy prawidłowe wykonanie i działanie sieci. Przypomniane zostaną podstawowe zagadnienia dotyczące samego okablowania strukturalnego i jego komponentów, a następnie omówione zostaną szczegółowo najważniejsze testy i najczęstsze przyczyny skutkujące błędami podczas ich wykonywania, wynikające z jego niewłaściwego okablowania. Ich znajomość przed instalacją pozwoli już od samego początku patrzeć na instalację pod kątem uzyskania pozytywnych wyników pomiarów i uniknąć problemów przy testach i certyfikacji. Przedstawiona zostanie również procedura umożliwiająca uzyskanie 25-letniej rozszerzonej gwarancji systemowej Okablowania Strukturalnego EmiterNet.

  • Instalacje w budynkach wielomieszkaniowych

W oparciu o przepisy normujące wykonywanie instalacji telekomunikacyjnych w budynkach wielomieszkaniowych przedstawione zostaną praktyczne przykłady prowadzenia i wykonania instalacji wraz z produktami spełniającymi wymagania ustawodawcy. Szczegółowo zostaną omówione poszczególne elementy instalacji, jak punkt styku z siecią publiczną, kanalizacja kablowa, okablowanie światłowodowe, symetryczne i współosiowe, telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe itp.
Webinarium przeznaczone jest dla projektantów i instalatorów oraz wszystkich osób zainteresowanych tymi zagadnieniami.
 
Grafik szkoleń - nowe terminy szkoleń już wkróce

Nowości

Listwa zasilająca EmiterNet 19" 9-gn.z bolcem (wtyk do UPS)
Listwa zasilająca służąca do dystrybucji zasilania w szafach...
logo Huaweifalownik Huawei SUN2000L-2-5KTLfalownik Huawei SUN2000-8_12KTLfalownik Huawei SUN2000-17_20KTLfalownik Huawei SUN2000-36_42KTLfalownik Huawei SUN2000-60KTL-M0 (1100 V)falownik Huawei SUN2000-60KTL (1500V)Huawei SmartLogger1000Huawei SmartLogger2000Huawei Moduł PLC
Huawei jest wiodącą globalną firmą w dziedzinie technologii informacyjnej i...
gniazdo STP kat.6a slim
Gniazdo STP RJ45 kat.6A keystone można instalować w każdym adapterze do złącz...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

27-28.02.2019 Kielce. Stoisko E-43  
30.01.2019
Dzięki prostemu zabiegowi 2-krotnego zmniejszenia...
10.12.2018