Aktualności

Monitorowanie trójfazowych falowników Zeversolar

Firma Zeversolar wierzy w to, że świat stałby się lepszy, gdyby każdy miał dostęp do czystej energii, pochodzącej z instalacji fotowoltaicznej zamontowanej na dachu własnego domu czy własnej firmy. Jej proste, łatwe w użyciu, ekonomiczne i niezawodne falowniki rewolucjonizują dostęp do energii solarnej i pozwalają osobom prywatnym i firmom ograniczać wydatki na energię. Trójfazowe falowniki serii Evershine TLC o mocy od 4 kW do 10 kW są idealnymi produktami do dużych instalacji przydomowych i małych instalacji komercyjnych; teraz posiadają one zintegrowane monitorowanie i złącza do komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi, jak i komunikacji poprzez sieć Ethernet.
 
Trójfazowe falowniki Evershine TLC o mocy znamionowej od 4 do 10 kW są oferowane w większości krajów europejskich, w tym w Holandii, Belgii, Polsce, Danii, Francji, Austrii i Niemczech. - Moduł ComBox, który wcześniej był dostępny tylko do falowników serii Zeverlution S, aktualnie jest oferowany także do trójfazowych falowników stosowanych w dużych przydomowych i małych komercyjnych instalacjach fotowoltaicznych; to zintegrowane rozwiązanie do monitorowania instalacji pozwala obniżyć koszty pośrednie systemu (BOS), uprościć jego konstrukcję i skrócić czas montażu. - mówi Andreas Koenig, dyrektor ds. sprzedaży na Europę w firmie Zeversolar.
 
Dzięki swym cechom, wśród których należy wymienić sprawność wynoszącą 98,1%, maks. napięcie wejściowe równe 1000 V, graficzny wyświetlacz, szereg układów śledzenia punktu MPP, klasę ochrony IP65, komunikację poprzez RS485 i Modbus RTU, monitorowanie w trybie ciągłym przez internet za pomocą zintegrowanego modułu Combox-WiFi, ZeverCom/ZeverCom Wi-Fi lub ZeverManager, seria falowników Evershine wprowadza rewolucję na rynku. Prosta instalacja i konserwacja, a także funkcje zarządzania usługami sieciowymi to kolejne zalety tej serii trójfazowych falowników.
 
Informacje o firmie Zeversolar
Firma Zeversolar powstała w 2007 r. i jest wiodącym chińskim producentem niezawodnych, prostych i ekonomicznych falowników fotowoltaicznych. W 2013 r. stała się ona częścią Grupy SMA i aktualnie spółka SMA AG posiada w niej 100% udziałów. Centrala firmy Zeversolar znajduje się w Suzhou w Chinach, a oddziały w Niemczech i Australii; zatrudnia ona ponad 290 pracowników i produkuje falowniki fotowoltaiczne do zastosowań prywatnych i komercyjnych, a także falowniki centralne do zastosowań przemysłowych. Ofertę produktów uzupełniają oprogramowanie i narzędzia do monitorowania. Zeversolar łączy w sobie to co najlepsze z tych dwóch regionów: chińską elastyczność i niemiecką niezawodność.

Nowości

Gniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białeGniazdo modułowe 230V z uziemieniem 1-krotne std 45x45, białe
Gniazda zasilające modułowe 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z uziemieniem, w...
Gniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwoneGniazdo 230V z uziemieniem bezśrubowe 1-krotne std 45x45, z blokadą i zwalniaczem, czerwone
Gniazda zasilające 16A 250V~ w standardzie 45x45mm, z blokadą (DATA), z...
listwa zasilająca zarządzalna 8-gniazdlistwa zasilająca zarządzalna 8-gniazd
Listwa zasilająca 19” zarządzalna, umożliwiająca monitorowanie środowiska pracy...
Panel 19", 24xRJ45 UTP kat.6 (1U) niebieski PoE
Panel krosowy EmiterNet nieekranowany kat.6 szczególnie dedykowany w...
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat. 6 keystone (110) czarne
Gniazdo przemysłowe STP RJ45 kat.6 keystone służy do budowy punktu abonenckiego...
obudowa natynkowa 2M głęboka
Obudowy natynkowe przeznaczone są do montażu osprzętu elektrycznego i...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Drodzy klienci W związku z epidemią, w trosce o...
01.04.2020
Bezpieczeństwo pożarowe instalacji fotowoltaicznych...
02.03.2020