Aktualności

Monitorowanie trójfazowych falowników Zeversolar

Firma Zeversolar wierzy w to, że świat stałby się lepszy, gdyby każdy miał dostęp do czystej energii, pochodzącej z instalacji fotowoltaicznej zamontowanej na dachu własnego domu czy własnej firmy. Jej proste, łatwe w użyciu, ekonomiczne i niezawodne falowniki rewolucjonizują dostęp do energii solarnej i pozwalają osobom prywatnym i firmom ograniczać wydatki na energię. Trójfazowe falowniki serii Evershine TLC o mocy od 4 kW do 10 kW są idealnymi produktami do dużych instalacji przydomowych i małych instalacji komercyjnych; teraz posiadają one zintegrowane monitorowanie i złącza do komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi, jak i komunikacji poprzez sieć Ethernet.
 
Trójfazowe falowniki Evershine TLC o mocy znamionowej od 4 do 10 kW są oferowane w większości krajów europejskich, w tym w Holandii, Belgii, Polsce, Danii, Francji, Austrii i Niemczech. - Moduł ComBox, który wcześniej był dostępny tylko do falowników serii Zeverlution S, aktualnie jest oferowany także do trójfazowych falowników stosowanych w dużych przydomowych i małych komercyjnych instalacjach fotowoltaicznych; to zintegrowane rozwiązanie do monitorowania instalacji pozwala obniżyć koszty pośrednie systemu (BOS), uprościć jego konstrukcję i skrócić czas montażu. - mówi Andreas Koenig, dyrektor ds. sprzedaży na Europę w firmie Zeversolar.
 
Dzięki swym cechom, wśród których należy wymienić sprawność wynoszącą 98,1%, maks. napięcie wejściowe równe 1000 V, graficzny wyświetlacz, szereg układów śledzenia punktu MPP, klasę ochrony IP65, komunikację poprzez RS485 i Modbus RTU, monitorowanie w trybie ciągłym przez internet za pomocą zintegrowanego modułu Combox-WiFi, ZeverCom/ZeverCom Wi-Fi lub ZeverManager, seria falowników Evershine wprowadza rewolucję na rynku. Prosta instalacja i konserwacja, a także funkcje zarządzania usługami sieciowymi to kolejne zalety tej serii trójfazowych falowników.
 
Informacje o firmie Zeversolar
Firma Zeversolar powstała w 2007 r. i jest wiodącym chińskim producentem niezawodnych, prostych i ekonomicznych falowników fotowoltaicznych. W 2013 r. stała się ona częścią Grupy SMA i aktualnie spółka SMA AG posiada w niej 100% udziałów. Centrala firmy Zeversolar znajduje się w Suzhou w Chinach, a oddziały w Niemczech i Australii; zatrudnia ona ponad 290 pracowników i produkuje falowniki fotowoltaiczne do zastosowań prywatnych i komercyjnych, a także falowniki centralne do zastosowań przemysłowych. Ofertę produktów uzupełniają oprogramowanie i narzędzia do monitorowania. Zeversolar łączy w sobie to co najlepsze z tych dwóch regionów: chińską elastyczność i niemiecką niezawodność.

Nowości

panel PV JA Solar
JA Solar Holdings Co., Ltd jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakości...
panel 24-portowy do gniazd typu F
Panel EmiterNet niewyposażony do gniazd typu „F” - „F” (beczka). Znajduje...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

DIVUS CIRCLE to coś więcej niż tylko dzwonek do...
23.05.2018
Zapraszamy do udziału w nowym cyklu szkoleń...
11.04.2018