Aktualności

Monitorowanie trójfazowych falowników Zeversolar

Firma Zeversolar wierzy w to, że świat stałby się lepszy, gdyby każdy miał dostęp do czystej energii, pochodzącej z instalacji fotowoltaicznej zamontowanej na dachu własnego domu czy własnej firmy. Jej proste, łatwe w użyciu, ekonomiczne i niezawodne falowniki rewolucjonizują dostęp do energii solarnej i pozwalają osobom prywatnym i firmom ograniczać wydatki na energię. Trójfazowe falowniki serii Evershine TLC o mocy od 4 kW do 10 kW są idealnymi produktami do dużych instalacji przydomowych i małych instalacji komercyjnych; teraz posiadają one zintegrowane monitorowanie i złącza do komunikacji bezprzewodowej Wi-Fi, jak i komunikacji poprzez sieć Ethernet.
 
Trójfazowe falowniki Evershine TLC o mocy znamionowej od 4 do 10 kW są oferowane w większości krajów europejskich, w tym w Holandii, Belgii, Polsce, Danii, Francji, Austrii i Niemczech. - Moduł ComBox, który wcześniej był dostępny tylko do falowników serii Zeverlution S, aktualnie jest oferowany także do trójfazowych falowników stosowanych w dużych przydomowych i małych komercyjnych instalacjach fotowoltaicznych; to zintegrowane rozwiązanie do monitorowania instalacji pozwala obniżyć koszty pośrednie systemu (BOS), uprościć jego konstrukcję i skrócić czas montażu. - mówi Andreas Koenig, dyrektor ds. sprzedaży na Europę w firmie Zeversolar.
 
Dzięki swym cechom, wśród których należy wymienić sprawność wynoszącą 98,1%, maks. napięcie wejściowe równe 1000 V, graficzny wyświetlacz, szereg układów śledzenia punktu MPP, klasę ochrony IP65, komunikację poprzez RS485 i Modbus RTU, monitorowanie w trybie ciągłym przez internet za pomocą zintegrowanego modułu Combox-WiFi, ZeverCom/ZeverCom Wi-Fi lub ZeverManager, seria falowników Evershine wprowadza rewolucję na rynku. Prosta instalacja i konserwacja, a także funkcje zarządzania usługami sieciowymi to kolejne zalety tej serii trójfazowych falowników.
 
Informacje o firmie Zeversolar
Firma Zeversolar powstała w 2007 r. i jest wiodącym chińskim producentem niezawodnych, prostych i ekonomicznych falowników fotowoltaicznych. W 2013 r. stała się ona częścią Grupy SMA i aktualnie spółka SMA AG posiada w niej 100% udziałów. Centrala firmy Zeversolar znajduje się w Suzhou w Chinach, a oddziały w Niemczech i Australii; zatrudnia ona ponad 290 pracowników i produkuje falowniki fotowoltaiczne do zastosowań prywatnych i komercyjnych, a także falowniki centralne do zastosowań przemysłowych. Ofertę produktów uzupełniają oprogramowanie i narzędzia do monitorowania. Zeversolar łączy w sobie to co najlepsze z tych dwóch regionów: chińską elastyczność i niemiecką niezawodność.

Nowości

panel 24-portowy do gniazd typu F
Panel EmiterNet niewyposażony do gniazd typu „F” - „F” (beczka). Znajduje...
puszka SOB4S uchylona IP64puszka SOB4S zamknięta IP64puszka SOB4S góra IP64puszka SOB4S otwarta IP64
Puszka podłogowa zintegrowana z ramką do instalacji osprzętu w standardzie...
kabel EmiterNet FTP kat.6 PVC
Czteroparowy kabel ekranowany kategorii 6 jest przeznaczony do szerokopasmowych...
produkty Tigo
Tigo jest producentem elastycznego systemu elektroniki na poziomie modułu...
ramka natynkowa TSM mała widokramka natynkowa TSM duża widokramka natynkowa TSM dyst duży góraramka natynkowa TSM dyst mały góraramka natynkowa TSM dyst mały spódramka natynkowa TSM bokramka natynkowa TSM dyst duży góraramka natynkowa TSM dyst duży spód
Ramka wraz z odpowiednią telekomunikacyjną skrzynką mieszkaniową podtynkową...
Telekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW1Z zamkniętaTelekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW1Z otwartaTelekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z zamkniętaTelekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z otwartaTelekomunikacyjna skrzynka mieszkaniowa EmiterNet TSM-PW2Z wyposażona
Telekomunikacyjne skrzynki mieszkaniowe EmiterNet (TSM EmiterNet) do zabudowy...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Czas promocji w EmiterNet. Obniżamy ceny szafek...
05.12.2017
Emiter rozpoczyna nowy cykl internetowych szkoleń....
27.11.2017