Aktualności

falownik zeversolar 33k

Falowniki Zeversolar w gminnych projektach solarnych

Coraz więcej gmin stawia na fotowoltaikę. Nie dzieje się to bez powodu - instalacje fotowoltaiczne przyczyniają się do ograniczenia zanieczyszczenia powietrza, obniżenia kosztów energii elektrycznej oraz kształtowania ekologicznego wizerunku regionu. W ramach projektów parasolowych Regionalnych Programów Operacyjnych samorządy mogą sięgnąć po środki pozwalające na budowę kilkudziesięciu lub nawet kilkuset instalacji fotowoltaicznych. Instalacje te montowane są na gruncie czy dachach budynków mieszkańców i to mieszkańcy je użytkują. Coraz częściej jednostki samorządu terytorialnego decydują się na instalacje fotowoltaiczne na budynkach należących do nich i na tego typu działania również mogą pozyskać dofinansowanie.
 
Decydując się na inwestycje w zakresie montażu systemów fotowoltaicznych, Gmina powinna mieć świadomość, jak istotną rolę odgrywa jakość systemu. Dobrze opracowana dokumentacja techniczna, wysoka jakość komponentów i odpowiednia jakość wykonania montażu to gwarancja, że instalacja fotowoltaiczna będzie pracować niezawodnie i przyniesie użytkownikowi zakładane korzyści.
 
Ekonomiczne falowniki o długim okresie eksploatacji dla klientów w Polsce
 
Niezawodny falownik jest sercem instalacji fotowoltaicznej. Zeversolar, firma zależna od spółki SMA, lidera w branży falowników, specjalizuje się w produkcji niezwykle ekonomicznych falowników o bardzo długim okresie eksploatacji.
 
Dopracowane urządzenia z certyfikatami
 
Falowniki firmy Zeversolar przeznaczone na polski rynek posiadają m.in. certyfikaty wystawione przez renomowany niemiecki instytut badawczy TÜV SÜD i idealnie się sprawdzają przy projektach komunalnych. Wyróżniają je prosta instalacja i obsługa, co pozwala obniżyć wydatki na system.

Urządzenia zostały opracowane przy wykorzystaniu niemieckiej sztuki inżynieryjnej i cechuje je minimalistyczna konstrukcja. Dzięki niej są one w większym stopniu niezawodne i kosztują mniej. Dopracowana topologia falowników przekłada się nie tylko na mniejszą liczbę komponentów, które mogą ulec uszkodzeniu, co pozwala ograniczyć częstotliwość usterek. Ponadto dzięki niej obudowa i masa urządzenia są mniejsze.
 
Falowniki do każdego zastosowania
 
W podstawowej klasie mocy do 10 kW AC Zeversolar oferuje 11 nowoczesnych falowników w korzystnej cenie, w tym również pięć falowników trójfazowych marki Evershine TLC o mocy od 4 kW AC. Do większych projektów rzędu 1 MWp Zeversolar posiada w swej ofercie falowniki o mocy do 33 kW AC.
 
Falowniki Evershine TLC posiadają maksymalne napięcie wejściowe 1000 V, obudowę o stopniu ochrony IP 65 pozwalającą na montaż urządzeń na zewnątrz i wewnątrz oraz dwa układy śledzenia punktu MPP. Dzięki temu można je stosować w instalacjach ustawionych w kierunku wschód-zachód oraz z ciągami modułów fotowoltaicznych o różnej liczbie modułów. Falowniki Evershine TLC 8000 i TLC 10000 o mocy odpowiednio 8 kW lub 10 kW wyróżnia niewielka dla tej klasy urządzeń masa, wynosząca zaledwie 20-25 kg.

Efektywne monitorowanie
 
Falowniki Evershine TLC posiadają jako wyposażenie seryjne moduł monitorowania „Combox“ z komunikacją WLAN i dodatkowym złączem LAN. Przesyłają one informacje na umieszczony w chmurze portal monitorowania ZeverCloud firmy Zeversolar. Portal zawiera przedstawione w przejrzystej graficznej formie aktualne, jak i historyczne dane, a dostęp do niego jest możliwy przez internet z dowolnego miejsca na ziemi. Ponadto do monitorowania instalacji można wykorzystać inne systemy monitorowania, jak np. Solarlog lub Meteocontrol.
 
Serwis w Europie
 
Serwis produktów Zeversolar w Polsce zapewnia europejskie centrum serwisowe firmy Zeversolar znajdujące się w Niemczech. Również świadcząc usługi serwisowe, firmie Zeversolar przyświeca główny cel zapewnienia użytkownikowi szybkiej i skutecznej pomocy w przypadku usterki. Wszystkie istotne informacje dotyczące usterki klient podaje na formularzu internetowym. Pracownik serwisu może zidentyfikować każde urządzenie na podstawie jego numeru. System identyfikacji zgłoszeń umożliwia sprawdzenie postępu prac przy danym zgłoszeniu w dowolnym momencie aż do dostawy urządzenia zastępczego w przeciągu paru dni.

Nowości

logo Huaweifalownik Huawei SUN2000L-2-5KTLfalownik Huawei SUN2000-8_12KTLfalownik Huawei SUN2000-17_20KTLfalownik Huawei SUN2000-36_42KTLfalownik Huawei SUN2000-60KTL-M0 (1100 V)falownik Huawei SUN2000-60KTL (1500V)Huawei SmartLogger1000Huawei SmartLogger2000Huawei Moduł PLC
Huawei jest wiodącą globalną firmą w dziedzinie technologii informacyjnej i...
gniazdo STP kat.6a slim
Gniazdo STP RJ45 kat.6A keystone można instalować w każdym adapterze do złącz...

Fotowoltaika

Fotowoltaiczne Piątki !!!
Zapraszamy na nowe bezpłatne szkolenie, podczas którego uczestnicy zostaną wprowadzeni w tematykę fotowoltaiki...
 
Zapisz się na szkolenie

 

Aktualności

Regulamin Promocji   Kontakt do...
14.11.2018
Zapraszamy do udziału w cyklu szkoleń webinaryjnych...
29.10.2018